نرم افزارهای کاربردی برای پرستاران

 نرم افزارهای اندروید پرستاری

 این نرم افزار برای آموزش به خانواده بیمار بستری در ای سی یو بر اساس آخرین منابع معتبرتهیه شده است.عناوین مطرح شده در این نرم افزار شامل موارد زیر می باشد:

1- اکسیژن درمانی

2- فیزیوتراپی قفسه سینه و ساکشن راه هوایی بیمار

3- مراقبت از تراکستومی

4-تغذیه با لوله بینی معده

5- مراقبت از لوله ادراری

6-مراقبت از زخم بستر

7- مراقبتهای بهداشتی بیمار شامل حمام ، تغیر پوزیشن، کنترل تب، پیشگیری از زخم بستر

 محیط کاربری ساده این نرم افزار و مطالب روان آن باعث شده تا یکی از بهترین و در دسترس ترین منابع آموزشی برای خانواده بیمار بوجود آید.

 

 

 این نرم افزار حاوی مطالبی در مورد اختلالات آب و اکترولیت می باشد. اختلالات سدیم، پتاسیم، کلسیم و منیزیوم از موارد شایع این اختلالات است که در این نرم افزار به مکانسیم کار انها در بدن و علایم تشخیص افزایش یا کاهش آنها به همراه درمان این موارد اشاره شده است.

 

 

 

 

این نرم افزار با محیطی ساده و کاربردی به اموزش و تمرین تفسیر نوار قلبی می پردازد.در این نرم افزار بیش از 20 ریتم نرمال و غیر نرمال قلبی شبیه سازی می شود و امکان تمرین و حتی برگزاری آزمون در ان دیده شده است.

در این نرم افزار ریتم های غیر طبیعی بصورت آریتمی های دهلیزی ، بطنی و جانکشنال بررسی می شود. از خصوصیات مهم این نرم افزار حرکت داشتن نوار قلبی در تصویر و حس پویایی آن و شبیه سازی مانیتور دستگاههای مانیتورینگ بیمار می باشد.

نمونه صفحات نرم افزار

برای دانلود نرم افزار روی گزینه دانلود کلیک کنید.

 

 

نرم افزار EndNote

میلیون ها تن از پژوهشگران، نویسندگان علمی، دانشجویان و کتابداران از نرم افزار EndNote برای جستجوی بانک های اطلاعاتی کتابشناسی آنلاین، سازماندهی منابع، تصاویر، فایل های پی دی اف و دیگر فایل ها، استفاده می کنند.
نرم افزار Endnote یکی از بهترین و جامع ترین نرم افزارهای مدیریت اطلاعات و استناد در روند پژوهش است که شرکت Thomson Scientificجهت سهولت کار پژوهشگران، به کاربران خود عرضه کرده است. با توجه به اینکه امروزه مدیریت اطلاعات علمی برای پژوهشگران حوزه های مختلف یک دغدغه شده است، Endnote کمک بسیار موثر و چشمگیری به پژوهشگران و نویسندگان مقالات علمی در زمینه مدیریت مستندات، نوشتن مقالات علمی و نشر مقاله بر اساس استانداردهای مختلف ناشرین بین المللی می نماید.
این نرم افزار می تواند با ارائه بیش از ۳۰۰۰ استاندارد نشر مقاله و انواع فرمت های پذیرفته شده بین المللی استناد نویسی، با یکپارچه شدن با MS-WORD کمک شایانی هم به پژوهشگران و هم به اعضای هیات تحریریه مجلات علمی برای پذیرش مقالات کند.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Endnote:
- امکان وارد کردن فایل های PDF به برنامه و جستجو در آن ها
- امکان تبادل تا 10.000 رفرنس بین سیستم خود و اینترنت و به اشتراک گذاری منابع
- امکان استاندارد سازی منابع و مآخذ تحقیقات شما
- دارا بودن فرمت های مختلف منبع نویسی و رفرنس دهی مطابق با استانداردهای مهم دنیا
- امکان برقراری ارتباط بین منابع متن و منابع انتهایی پژوهش به منظور اعمال تغییرات هماهنگ در آن ها
- یکپارچه شدن با نرم افزار Microsoft Office Word
- گروه سازی و ترکیب و مقایسه منابع و مطالب
.
 
 
/ 0 نظر / 694 بازدید